header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Propozycje utworów na pierwszy taniec

Dodał Manager on 21 lutego 2017
| 0

O wpadkach związanych z wyborem muzyki na pierwszy taniec już było, dlatego dzisiaj spójrzmy z innej strony, od tej pozytywnej.
Utwór nie musi być polski, bynajmniej, jednak naprawdę jeśli chodzi o ballady, mamy ogromny wybór spośród naszych rodzimych wykonawców, od evergreen-ów typu Seweryn Krajewski i jego „Wielka miłość”, Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty” Eleni „Tylko w Twoich dłoniach”, Natalia Kukulska „Zakochani”. Można tak wymieniać bez końca.
Wybór nie może być przypadkowy, musicie dobrze czuć się z wybraną melodią, jeszcze lepiej, jeśli zamiast wyboru spośród „hitów” macie ‚swój’ utwór, co do którego jesteście przekonani o słuszności wyboru.
Zagraniczni artyści też nie próżnowali, i lista miłosnych przebojów jest bardzo długa, Leonard Cohen, który jest twórcą cudownego „Hallelujah” masowo wykorzystywanego przy oprawach muzycznych ślubów stworzył utwór „Dance me to the end of love”, z ogromnie przejmującym tekstem. Nie umniejszając innym artystom, hit z lat 90 zespołu Savage Garden „Truly, madly, deeply” też brzmi świetnie, a jego tekst „odgrzewany” jest do dziś przez różnych wykonawców, takich przykładów jest więcej, jak chociażby kultowy już utwór „Time of my life” wykorzystany w finałowej scenie filmu „Dirty dancing”, który zapewne oglądaliście kilkaset razy, podobnie jak co roku film „Kevin sam w domu”, a mimo to, za każdym razem wciąga tak samo, prawda?
Pamiętajcie, że to Wasz wybór, jeśli nie macie zbyt wielkich zdolności tanecznych, wybierzcie spokojny utwór, przy którym można się ‚przebujać’ te trzy i pół minuty, bez podnoszeń, akrobacji, i wymyślnych choreografii.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych.

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł