Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169 Kontakt - Planerwesela.pl Sala weselna, auto do ślubu, fotograf, kamerzystaPlanerwesela.pl Sala weselna, auto do ślubu, fotograf, kamerzysta
header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Kontakt

PlanerWesela.pl

ul. Starego Doktora 4 lok. 9, Warszawa 04-551, Polska

Właścicielem serwisu PlanerWesela.pl jest firma:

Vital – Aldona Witkowska
ul. Żydowska 17
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 5311001599

Planerwesela.pl to internetowa platforma zrzeszająca oferty z branży ślubnej, to tu z łatwością zaplanujesz swoje wymarzone wesele, dzięki wyszukiwarce znajdziesz zarówno salę weselną, jak i zespół, czy auto do ślubu. Strona umożliwia odnalezienie danego usługodawcy na mapie, jak i pokaże firmy znajdujące się w Twojej okolicy. Wszystkie zamieszczane oferty zawierają dane podstawowe tj. opis, dane kontaktowe, cennik, ale także bardziej rozbudowane dane jak na przykład zdjęcia, czy filmy.

Zalogowanie do serwisu umożliwi zapamiętywanie wybranych ofert, a także ich porównywanie względem siebie. Nie wiesz, na którego fotografa i kamerzystę się zdecydować? Na stronie użytkownicy mogą zamieszczać swoje opinie odnośnie firm i świadczonych przez nie usług.

Napisz do nas