header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

B.design – dekoracje okolicznościowe

odza osobę
Wojska Polskiego, Dobiegniew, Polska
dodaj do ulubionych
1132

Udekorujemy twój wymarzony dzień

Moją pasją jest tworzenie i realizacja pomysłów, które rodzą się w mojej głowie co chwilę. Jedną z nich jest tworzenie dekoracji wnętrz, zarówno okolicznościowych ( np. ślubne, komunijne, urodziny, rocznice, czy imprezy tematyczne) oraz aranżacja wnętrz.

Zajmuję się także tworzeniem bukietów i butonierek z materiału i broszek Bukiety te stają się coraz bardziej modne i pozostaną z tobą na długo jako pamiątka z dnia ślubu. Wszystkie bukiety wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta wg. jego upodobań. Tworzę także przeróżne gadżety weselne (ślubnych), np. wieszaki z napisami, naklejki na buty, gadżety do sesji foto, litery przestrzenne, zaproszenia, pamiątki ślubne, komunijne, chrztu, czy księgi gości w postaci plakatów.

Każdą dekorację sali, samochodu, kościoła czy jakiegokolwiek wnętrza staram się stworzyć indywidualnie dla klienta uwzględniając jego preferencje, ale dodając coś od siebie co będzie pasowało do wystroju i nada mu niepowtarzalnego charakteru. We wszystkie dekoracje Sali, kościoła, domu czy samochodu wkładam całe serce i pasję by stworzyć coś niepowtarzalnego i bajecznego, pasującego do charakteru klienta i okoliczności. Moim celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta jak również moja, gdyż jestem perfekcjonistką i nie wyobrażam sobie zrobić dekoracji, z której nie byłabym zadowolona, no i przede wszystkim Państwo. Zawsze tworzę wstępną wizualizację wystroju sali już nawet na pierwszym spotkaniu z Państwem, gdzie po omówieniu wszystkich szczegółów i zapoznaniu się przygotowuję rysunek elementów wystroju sali. Dlatego zapewniam Cię, że korzystając z moich usług na pewno się nie zawiedziesz, a twoje przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru dzięki atmosferze którą stworzy dekoracja.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czekam na kontakt z twojej strony.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dekoracje-sal.eu

Adres: Wojska Polskiego, Dobiegniew, Polska
Miasto:
Województwo:
Kod pocztowy: 66-520
Kraj: Polska
ID ogłoszenia: 26560
0 Średnia (0 głosy)
Ogólna ocena
Opinie klientów Napisz swoją opinię
Sortuj:

Napisz co myślisz i jak oceniasz oferowane usługi.

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Napisz swoją opinię

manager@planerwesela.pl

Wyślij zapytanie

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł