header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Foto Zabawa

Biała Podlaska, Polska
dodaj do ulubionych
958

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza wyróżniała się od innych to znaleźliśmy idealne rozwiązanie – Fotobudka.

Co to jest Fotobudka?

Jest to urządzenie, które automatycznie wykonujące serie zdjęć, żeby po chwili je wydrukować. Znane jest z filmów amerykańskich oraz z centrów handlowych. Jest to nowa, niespotykana dotąd atrakcja imprezowa, która zachwyca jakością zdjęć i emocjami, które wyzwala.

Dla kogo?

Naszą Fotobudkę można wynająć na dowolną imprezę, polecamy ją między innymi na: wesela, urodziny, imprezy dla dzieci, imprezy firmowe, konferencje, bale karnawałowe, studniówki, wieczory kawalerskie i panieńskie, festyny.

Dlaczego warto wynająć Fotobudkę na wesele lub imprezę?

Fotobudka na weselu lub imprezie to świetna, niepowtarzalna zabawa oraz doskonałe zdjęcia i super pamiątka. Świetnie sprawdza się na każdej imprezie. Jest to oferta skierowana do wszystkich pokoleń i pamiątka na pokolenia. Zawsze towarzyszą jej pozytywne emocje i miłe zaskoczenie wśród gości.

Dlaczego my?

Nasza firma stawia na jakość usług, nowoczesność i innowacyjność oferty oraz przystępność ceny. Dlatego inwestujemy całe swoje serce i pasje w komfort Państwa obsługi.
Jak to wygląda w praktyce?

Przyjeżdża do Was fotobudka, z całym niezbędnym sprzętem oraz walizką gadżetów (peruki, kapelusze, wąsy, itd.) i rozstawia się w miejscu, gdzie każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł przyjść i uwiecznić wyjątkowe momenty na zdjęciu grupowym, czy pojedynczym.

Gdzie działamy?

Foto Zabawa mieści się w Białej Podlaskiej. Głównie działamy w naszym mieście i okolicach ale nie ma problemu z dowózką urządzenia na dalsze odległości chociażby do takich miast jak Lublin, Siedlce, Warszawa, Radom, Białystok, Łuków, Siemiatycze, Międzyrzec Podlaski.

Adres: Biała Podlaska, Polska
Województwo:
Kraj: Polska
ID ogłoszenia: 31806
0 Średnia (0 głosy)
Ogólna ocena
Opinie klientów Napisz swoją opinię
Sortuj:

Napisz co myślisz i jak oceniasz oferowane usługi.

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Napisz swoją opinię

manager@planerwesela.pl

Wyślij zapytanie

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł