Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Fotografia ślubna – Przykładowy profil

od 2.500 zł
ul. Starego doktora 4 , 04-551 Warszawa
dodaj do ulubionych
2390

Fotografia ślubna – fotografia wszelkich osób, czynności i miejsc związanych z daną uroczystością ślubną. Zdjęcia ślubne obejmują przygotowania młodej pary (zarówno te z udziałem fryzjerki, stylistki bądź wizażystki, jak i ubieranie się w strój ślubny), ceremonię ślubu, pozowane zdjęcia grupowe, fotografie weselne oraz zdjęcia plenerowe. Fotografowie mają też czasem w ofertach ślubnych: zdjęcia narzeczeńskie oraz fotografowanie poprawin. W Polsce śluby są najczęściej udzielane w kościołach i urzędach stanu cywilnego, ale coraz modniejsze stają się śluby w plenerze, dzięki zmianom ustawowym z 2015 roku.

Sposoby fotografowania ślubów

Styl tradycyjny jest oparty na zdjęciach pozowanych. Wymaga od fotografa wiedzy o korzystnych dla fotografowanych pozach i umiejętności wprowadzenia pary w odpowiedni, zrelaksowany nastrój. Ważna jest też umiejętność wyszukania odpowiedniej lokalizacji, często są to miejsca bardzo atrakcyjne turystycznie. Podejście tradycyjne jest obecnie stosowane najczęściej podczas plenerowych sesji ślubnych.

Styl reportażowy jest wzorowany na klasycznej fotografii reportażowej, której przedstawicielem był m.in. Henri Cartier-Bresson. Polega na niepozowanych ujęciach, tworzeniu autentycznej fotograficznej, chronologicznej relacji. W ujęciu reportażowym ważne jest podejście dyskretne, fotograf powinien być prawie niewidzialnym dla swoich klientów, gości i prowadzących ceremonię. Rezultatem ma być historia dnia ślubu, fotografowane są nie tylko przewidywalne chwile podczas ślubu (wejście pary do kościoła, nakładanie pierścionków, itp.), ale też szczere momenty, rozmawiający goście, ważne detale (ubiór, zaproszenia, fragmenty wystroju miejsca ślubu czy wesela, itd.)[4][5]. Niektórzy puryści stylu reportażowego odmawiają wręcz używania lamp błyskowych, by nie zwracać na siebie uwagi i zachować autentyczność zachowań ludzkich[6].

Styl modowy (editorial) ma swoje źródła w fotografii modowej. Cechuje go silny nacisk na kreatywne upozowanie pary oraz często dodatkowe, sztuczne oświetlenie za pomocą lamp błyskowych lub lamp wideo. Wynikiem są zdjęcia idealnie nadające się na okładkę magazynu o modzie ślubnej. Styl używany podczas zdjęć plenerowych.
Jesteś fotografem i chcesz dodać swoje ogłoszenie? Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Starego doktora 4 , 04-551 Warszawa
Miasto:
Kod pocztowy: 04-551
Kraj: Polska
ID ogłoszenia: 30671
Cena: od 2.500 zł
zdjęcia w 14 dni
darmowe odbitki

Porównaj ogłoszenia

Podobne oferty

Niewinni czarodzieje

Do zobaczenia na Waszym filmie ślubnym! Dwójka operatorów dyskretnie i nie ingerując w prz ...
Do zobaczenia na Waszym filmie ślubnym! Dwójka operatorów dyskretnie i nie ingerując w przebieg wydarzeń zarejestru ...
4.900 zł

Chwile Ślubne

Niezapomniene Chwile Ślubne Zespół Chwile Ślubne to doświadczeni i profesjonalni kamerzyśc ...
Niezapomniene Chwile Ślubne Zespół Chwile Ślubne to doświadczeni i profesjonalni kamerzyści ślubni i weselni, artyś ...
2.000 zł
0 Średnia (0 głosy)
Ogólna ocena
Opinie klientów Napisz swoją opinię
Sortuj:

Napisz co myślisz i jak oceniasz oferowane usługi.

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Napisz swoją opinię

Imię Nazwisko

Skontaktuj się ze mną
500-600-1234
kontakt@planerwesela.pl

Wyślij zapytanie

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł