Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169 Studio-Wideo Damian Chojnacki - Planerwesela.pl Sala weselna, auto do ślubu, fotograf, kamerzystaPlanerwesela.pl Sala weselna, auto do ślubu, fotograf, kamerzysta
header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Studio-Wideo Damian Chojnacki

2.500 zł
Wodociągowa 5d/10, Szczecinek, Polska
dodaj do ulubionych
1593

Niech inni zazdroszczą Wam filmu:)

Jesteśmy profesjonalną firmą od lat zajmującą się rejestrowaniem najwspanialszych chwil w dniu ślubu. Oferujemy najwyższą jakość.
Lata praktyki w Tv dały nam doświadczenie które owocuje wspaniałym wideo ślubnym. Ślub jest to chwila którą warto wspominać przez długie lata.

– HD
– Cena podlega negocjacji.
– Możliwość zamówienia fotografa

Posiadam, wymaganą przez księży, Licencję wydaną przez Kurię Biskupią do filmowania oraz wykonywania zdjęć podczas celebracji liturgicznych.

Podstawowe informacje:
Zakres i cena usługi ustalane są z każdym Klientem indywidualnie.. Proszę o kontakt mailowy chojnacki.video@gmail.com – zachęcam też do kontaktu telefonicznego lub osobistego.
Zarezerwowanie terminu następuje w momencie podpisania umowy. Oczywiście po wykonaniu zlecenia zadatek zostaje zaliczony w poczet wynagrodzenia.
Posiadam wszelkie niezbędne zezwolenia, w tym Licencję wydaną przez Kurię Biskupią upoważniającą do wykonywania fotografii podczas uroczystości ślubnych.
Termin oddania gotowego materiału to 60 dni roboczych.
Zapewniamy

cyfrowy montaż materiału (czołówka, prezentacje)
rejestrację wielokamerową

Usługi obejmują

reportaż z domu Panny Młodej
filmowanie w kościele
filmowanie w Urzędzie Stanu Cywilnego
wideo z przyjęcia weselnego

Format filmu

film w jakości HD
film na DVD
klipy filmowe na pendrive

Adres: Wodociągowa 5d/10, Szczecinek, Polska
Miasto:
Kod pocztowy: 78
Kraj: Polska
ID ogłoszenia: 28371
Cena: 2.500 zł
0 Średnia (0 głosy)
Ogólna ocena
Opinie klientów Napisz swoją opinię
Sortuj:

Napisz co myślisz i jak oceniasz oferowane usługi.

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Napisz swoją opinię

manager@planerwesela.pl

Wyślij zapytanie

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł