header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Wierzbowe Ranczo

ul. Radziejowicka 87, 96-316 Budy Michałowskie
dodaj do ulubionych
2063

Nasze dwie sale weselne usytuowane są na terenie 8-hektarowego rancza w otoczeniu malowniczych krajobrazów przyrody. Położenie Wierzbowego Rancza to zaledwie 35 km na południe od Warszawy w woj. Mazowieckim pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem.

Sala weselna „Oranżeria” to budynek murowany z drewnianymi elementami na zewnątrz obiektu. Posiada ogromne okna, przez które wzięła się jej nazwa. Wysoki sufit pokryty jest również drewnianym szachulcem, bardzo jasna, a w centralnej części posiada ogromny zamknęty kominek. Może pomieścić ze stołami oraz częścią taneczną do 130 osób.
Sala weselna „Biesiadna” powstała na podwalinach starej, niezwykłej stodoły. W całości drewniana z otwartym kominkiem nadającym niesamowity klimat wnętrza. Samodzielnie może pomieścić do 120 osób z częścią do zabawy oraz biesiadowania.

Obie sale połączone są łącznikiem, co sprawia, że nasz obiekt przystosowany jest do organizacji przyjęć weselnych nawet do 170 osób.

Zgodnie z życzeniami Klientów organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, śluby humanistyczne, chrzty, komunie oraz inne uroczystości rodzinne. Nie ma drugiego tak wyjątkowego miejsca w województwie Mazowieckim…

Wesela przez cały rok

Aby Goście mogli wczuć się w romantyczną atmosferę przyjęcia weselnego, poczuć rustykalny klimat Wierzbowego Rancza, każda sala weselna zostaje przystrojona w oryginalne i efektowne dekoracje. Wychodząc Państwu naprzeciw, organizujemy imprezy przez cały rok. Każde przyjęcie weselne jest dla nas nie lada wyzwaniem, dlatego staramy się elastycznie dopasować do potrzeb Pary Młodej, spełnić najśmielsze sny i uczynić dzień zaślubin wyjątkowym.
Pyszna kuchnia

Istotna dla nas jest nie tylko oprawa przyjęcia. Zdajemy sobie sprawę, że kluczowe podczas każdego przyjęcia jest smaczne jedzenie. Nasi Klienci mają więc możliwość indywidualnego ustalenia menu z Szefem Kuchni – on się zatroszczy aby stoły uginały się pod ciężarem apetycznego jedzenia. Proponujemy zarówno dania kuchni tradycyjnej jaki i fusion. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu, według starych babcinych receptur. Nie znajdziecie Państwo u nas ulepszaczy i produktów gotowych. Szczególnie polecamy bufet słodkości i ciast, oraz torty domowe, które również przygotowujemy własnoręcznie.

Malownicza okolica

Wierzbowe Ranczo oddalone jest od szosy 200 metrowym pasem drzew. Taka lokalizacja gwarantuje kameralną oraz bezpieczną atmosferę. Nasi Goście często oddają się urokowi malowniczego otoczenia – latem przyjęcia często przenoszą się na dwór. Blask dekoracyjnych lampionów pod wierzbą, żywa i bujna roślinność kuszą aby ceremonię zaślubin zorganizować na zewnątrz w towarzystwie koni, które ciekawie wystawiają głowy z boksów w stajni, położonej nieopodal sali. Sala weselna znajduje się w niedalekiej odległości, zaledwie 1 kilometr od drogi łączącej Grodzisk Mazowiecki z Żyrardowem.
Atrakcje dla najmłodszych

Wszyscy zaproszeni Goście mogą bez krępacji spacerować po posiadłości, głaskać konie w stajni i na padokach. Dzieci zaś mogą udać się do przygotowanego specjalnie dla nich placu zabaw, na którym swobodnie mogą korzystać z trampoliny, zjeżdżalni, huśtawki, drewnianego domku czy też mini wozów z dyszlem. Dla najmłodszych wielką atrakcją są również przejażdżki na koniach, oraz towarzystwo zwierząt wiejskich- kucyków, owieczek, krów i dwóch koziołków. Wspaniała zabawa gwarantowana…

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Adres: ul. Radziejowicka 87, 96-316 Budy Michałowskie
Województwo:
Kod pocztowy: 96-316
Kraj: Polska
ID ogłoszenia: 29953
Sala : 170 miejsc
na terenie zamkniętym
grill
kuchnia
parking
0 Średnia (0 głosy)
Ogólna ocena
Opinie klientów Napisz swoją opinię
Sortuj:

Napisz co myślisz i jak oceniasz oferowane usługi.

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Napisz swoją opinię

oferta@planerwesela.pl

Wyślij zapytanie

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł