Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/lucky/domains/planerwesela.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169 Zespół Klakier - Planerwesela.pl Sala weselna, auto do ślubu, fotograf, kamerzystaPlanerwesela.pl Sala weselna, auto do ślubu, fotograf, kamerzysta
header_image
Zaawansowane wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Zespół Klakier

5.200 zł
Brzesko, Polska
dodaj do ulubionych
1288

KLAKIER – Zespół z pazurem!

Zespól muzyczny KLAKIER zajmuje się profesjonalna oprawą muzyczną wesel oraz innych imprez okolicznościowych, takich jak:
– przyjęcia
– bankiety
– studniówki
– półmetki
Zespół oferuje także usługę w postaci cover koncertów – plenerowych i zamkniętych.

Zespół KLAKIER istnieje od połowy 2009 roku, ale mimo krótkiego stażu może poszczycić się dużym doświadczeniem muzycznym. Członkowie grupy to utalentowani muzycy, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów i spore obycie ze sceną. Każdy z nich w przeszłości występował w różnych zespołach, zarówno okolicznościowych, jak i rockowych, jazzowych, czy bluesowych.
Repertuar prezentowy przez zespół muzyczny KLAKIER to największe krajowe i zagraniczne hity (zarówno te współczesne, jaki i te, które nucą nasi rodzice, czy dziadkowie), utwory Disco-Polo oraz przeboje muzyki biesiadnej. Wokaliści śpiewają nie tylko po polsku, ale i po angielsku, hiszpańsku, rosyjsku, czy nawet po czesku.
Chcą Państwo zapoznać się z repertuarem? Zapraszamy na stronę www.zespolklakier.pl, gdzie został umieszczony szczegółowy (ciągle powiększający się) wykaz utworów wykonywanych przez zespół KLAKIER.
Zapraszamy na stronę zespołu, gdzie znajdą Państwo informacje dotyczące repertuaru, opis działalności i dorobek artystyczny muzyków tworzących ‚KLAKIERA’.
Są Państwo zainteresowani próbkami dźwiękowymi lub chcą posłuchać zespołu ‚na żywo’?
Jeśli TAK prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!

www.zespolklakier.pl
Prowadzenie imprezy

zabawa przy stołach

Instrumenty

instrumenty klawiszowe
gitara
akordeon
perkusja
gitara basowa
saksofon

Wokale

żeński wokal główny
męski wokal główny

Repertuar

disco
przeboje polskie
przeboje zagraniczne

Adres: Brzesko, Polska
Miasto:
Województwo:
Kraj: Polska
ID ogłoszenia: 28639
Cena: 5.200 zł
0 Średnia (0 głosy)
Ogólna ocena
Opinie klientów Napisz swoją opinię
Sortuj:

Napisz co myślisz i jak oceniasz oferowane usługi.

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Napisz swoją opinię

manager@planerwesela.pl

Wyślij zapytanie

  • Wyszukiwanie zaawansowane

    0 zł to 5.000 zł